Activă Plătitor TVA SIBIU

NERA ALPIN S.R.L.

CUI
24348690
Reg. Comerț
J32/1344/2008
Înregistrată
19.08.2008
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. ONCEŞTI, NR.7, ET.1, AP.4, cod poștal 550310
0.13
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4399
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 19.08.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.755.884 RON
▼ 13% vs 2024
Profit net
11.257 RON
▼ 98% vs 2024
Capitaluri proprii
11.497 RON
▼ 98% vs 2024
Număr mediu angajați
9
▼ 10% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0406 k811 k1,2 mil1,6 mil2,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 635.899 RON2022 · Cifră de afaceri: 805.797 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.576.490 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.028.211 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.755.884 RON2021 · Profit: 145.908 RON2022 · Profit: 53.924 RON2023 · Profit: 271.871 RON2024 · Profit: 493.036 RON2025 · Profit: 11.257 RON2021 · Datorii: 217.973 RON2022 · Datorii: 235.767 RON2023 · Datorii: 130.858 RON2024 · Datorii: 339.941 RON2025 · Datorii: 1.109.840 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NERA ALPIN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.755.884 RON în 2025, cu un profit net de 11.257 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.755.884 2.028.211 1.576.490 805.797 635.899
Profit net 11.257 493.036 271.871 53.924 145.908
Capitaluri proprii 11.497 494.842 349.647 229.956 286.555
Active totale 1.112.732 831.314 479.843 465.723 504.008
Datorii totale 1.109.840 339.941 130.858 235.767 217.973
Număr mediu salariați 9 10 9 7 9

Analiză de risc — insolvență

0.13
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4399).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.