Activă Plătitor TVA GIURGIU

MAUA COM SRL

CUI
24337810
Reg. Comerț
J2008000696522
Înregistrată
15.08.2008
Sediu social JUD. GIURGIU, ORŞ. BOLINTIN-VALE, STR. AGRICULTORI, NR.3
9.49
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4776
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 15.08.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
338.249 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
77.761 RON
Capitaluri proprii
198.531 RON
▲ 64% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

068 k135 k203 k271 k338 k2021 · Cifră de afaceri: 260.518 RON2022 · Cifră de afaceri: 335.948 RON2023 · Cifră de afaceri: 335.470 RON2024 · Cifră de afaceri: 330.940 RON2025 · Cifră de afaceri: 338.249 RON2021 · Profit: 20.724 RON2022 · Profit: 60.173 RON2023 · Profit: 23.123 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 77.761 RON2021 · Datorii: 112.284 RON2022 · Datorii: 114.471 RON2023 · Datorii: 63.822 RON2024 · Datorii: 62.540 RON2025 · Datorii: 90.919 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MAUA COM SRL a avut o cifră de afaceri de 338.249 RON în 2025, cu un profit net de 77.761 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 338.249 330.940 335.470 335.948 260.518
Profit net 77.761 0 23.123 60.173 20.724
Capitaluri proprii 198.531 120.769 177.554 154.431 94.258
Active totale 279.889 173.748 231.815 259.341 196.981
Datorii totale 90.919 62.540 63.822 114.471 112.284
Număr mediu salariați 3 3 3 2 2

Analiză de risc — insolvență

9.49
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4776).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.