Activă VASLUI

CVINTET TE-RA S.R.L.

CUI
2431328
Reg. Comerț
J37/825/1992
Înregistrată
30.10.1992
Sediu social JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. FRUNZELOR, NR.2, cod poștal 730158
1.75
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5911
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
34 ani (din 30.10.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
36.606 RON
▼ 84% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
29.940 RON
▼ 69% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

047 k94 k142 k189 k236 k2021 · Cifră de afaceri: 114.523 RON2022 · Cifră de afaceri: 164.735 RON2023 · Cifră de afaceri: 128.195 RON2024 · Cifră de afaceri: 236.065 RON2025 · Cifră de afaceri: 36.606 RON2021 · Profit: 43.163 RON2022 · Profit: 48.719 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 120.399 RON2022 · Datorii: 90.797 RON2023 · Datorii: 52.556 RON2024 · Datorii: 64.519 RON2025 · Datorii: 105.293 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CVINTET TE-RA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 36.606 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 36.606 236.065 128.195 164.735 114.523
Profit net 0 0 0 48.719 43.163
Capitaluri proprii 29.940 96.820 205.036 285.609 236.890
Active totale 135.233 161.339 257.592 376.406 357.289
Datorii totale 105.293 64.519 52.556 90.797 120.399
Număr mediu salariați 2 2 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

1.75
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5911).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.