Activă BISTRIŢA-NĂSĂUD

KARPAT PROJECT S.R.L.

CUI
24235136
Reg. Comerț
J06/761/2008
Înregistrată
24.07.2008
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, ORŞ. BECLEAN, STR. MIHAIL KOGĂLNICEANU, NR.68, cod poștal 425100
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Beclean
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 24.07.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
9.679 RON
▲ 77% vs 2024
Profit net
2.470 RON
Capitaluri proprii
32.814 RON
▲ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

05 k11 k16 k22 k27 k2021 · Cifră de afaceri: 24.967 RON2022 · Cifră de afaceri: 9.541 RON2023 · Cifră de afaceri: 27.344 RON2024 · Cifră de afaceri: 5.473 RON2025 · Cifră de afaceri: 9.679 RON2021 · Profit: 19.035 RON2022 · Profit: 291 RON2023 · Profit: 15.474 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 2.470 RON2021 · Datorii: 4.934 RON2022 · Datorii: 58 RON2023 · Datorii: 1.839 RON2024 · Datorii: 0 RON2025 · Datorii: 0 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

KARPAT PROJECT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 9.679 RON în 2025, cu un profit net de 2.470 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 9.679 5.473 27.344 9.541 24.967
Profit net 2.470 0 15.474 291 19.035
Capitaluri proprii 32.814 30.344 30.827 18.352 48.661
Active totale 32.814 30.344 32.666 18.410 53.595
Datorii totale 0 0 1.839 58 4.934
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.