Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CENTRUL MEDICAL AIDE - SANTE SRL

CUI
24228309
Reg. Comerț
J2008012619407
Înregistrată
23.07.2008
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR ELENA FARAGO, NR.49A, PARTER. ÎNCĂPERILE 1.2.6, ET.1, cod poștal 60306
8.12
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 23.07.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.206.488 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
161.647 RON
▲ 30% vs 2024
Capitaluri proprii
1.716.452 RON
▲ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
29
▲ 7% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0921 k1,8 mil2,8 mil3,7 mil4,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.718.298 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.506.761 RON2023 · Cifră de afaceri: 4.604.494 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.130.517 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.206.488 RON2021 · Profit: 1.338.126 RON2022 · Profit: 899.601 RON2023 · Profit: 1.530.648 RON2024 · Profit: 124.250 RON2025 · Profit: 161.647 RON2021 · Datorii: 1.726.198 RON2022 · Datorii: 1.577.018 RON2023 · Datorii: 1.022.904 RON2024 · Datorii: 1.550.005 RON2025 · Datorii: 762.157 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CENTRUL MEDICAL AIDE - SANTE SRL a avut o cifră de afaceri de 4.206.488 RON în 2025, cu un profit net de 161.647 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.206.488 4.130.517 4.604.494 3.506.761 3.718.298
Profit net 161.647 124.250 1.530.648 899.601 1.338.126
Capitaluri proprii 1.716.452 1.554.805 2.430.555 899.907 1.715.806
Active totale 4.203.288 3.104.810 3.453.459 2.476.925 3.442.004
Datorii totale 762.157 1.550.005 1.022.904 1.577.018 1.726.198
Număr mediu salariați 29 27 26 26 28

Analiză de risc — insolvență

8.12
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.