Activă CONSTANŢA

GENERAL SAFETY SERVICE SRL

CUI
24226480
Reg. Comerț
J2008002610137
Înregistrată
23.07.2008
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. MEDGIDIA, STR. INDUSTRIEI, NR.3, BL.MS1, SC.B, ET.2, AP.27, cod poștal 905600
4.65
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Medgidia
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7499
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 23.07.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
81.750 RON
▼ 14% vs 2024
Profit net
15.957 RON
▼ 35% vs 2024
Capitaluri proprii
16.493 RON
▼ 84% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

024 k48 k72 k96 k120 k2021 · Cifră de afaceri: 49.250 RON2022 · Cifră de afaceri: 52.200 RON2023 · Cifră de afaceri: 84.960 RON2024 · Cifră de afaceri: 95.050 RON2025 · Cifră de afaceri: 81.750 RON2021 · Profit: 35.965 RON2022 · Profit: 45.214 RON2023 · Profit: 33.899 RON2024 · Profit: 24.453 RON2025 · Profit: 15.957 RON2021 · Datorii: 2.882 RON2022 · Datorii: 361 RON2023 · Datorii: 120.315 RON2024 · Datorii: 498 RON2025 · Datorii: 46.042 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GENERAL SAFETY SERVICE SRL a avut o cifră de afaceri de 81.750 RON în 2025, cu un profit net de 15.957 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 81.750 95.050 84.960 52.200 49.250
Profit net 15.957 24.453 33.899 45.214 35.965
Capitaluri proprii 16.493 103.926 79.473 45.574 90.697
Active totale 62.535 104.424 199.670 45.775 93.579
Datorii totale 46.042 498 120.315 361 2.882
Număr mediu salariați 0 0 0 0 1

Analiză de risc — insolvență

4.65
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7499).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.