Activă Plătitor TVA DÂMBOVIŢA

PLAFAVET SRL

CUI
24202600
Reg. Comerț
J2008000959153
Înregistrată
17.07.2008
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, SAT LUCIANCA COM. BUTIMANU, , NR.96
4.76
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7500
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 17.07.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
447.000 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
51.348 RON
Capitaluri proprii
20.208 RON
▲ 165% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

092 k183 k275 k367 k458 k2021 · Cifră de afaceri: 353.274 RON2022 · Cifră de afaceri: 358.744 RON2023 · Cifră de afaceri: 436.150 RON2024 · Cifră de afaceri: 458.314 RON2025 · Cifră de afaceri: 447.000 RON2021 · Profit: 13.280 RON2022 · Profit: 33.914 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 51.348 RON2021 · Datorii: 78.765 RON2022 · Datorii: 119.177 RON2023 · Datorii: 125.570 RON2024 · Datorii: 142.908 RON2025 · Datorii: 120.396 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PLAFAVET SRL a avut o cifră de afaceri de 447.000 RON în 2025, cu un profit net de 51.348 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 447.000 458.314 436.150 358.744 353.274
Profit net 51.348 0 0 33.914 13.280
Capitaluri proprii 20.208 -31.140 26.526 40.453 6.539
Active totale 140.604 111.768 152.096 159.630 85.304
Datorii totale 120.396 142.908 125.570 119.177 78.765
Număr mediu salariați 2 3 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

4.76
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7500).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.