Activă COVASNA

ENGICON CONSTRUCT S.R.L.

CUI
24124634
Reg. Comerț
J14/367/2008
Înregistrată
01.07.2008
Sediu social JUD. COVASNA, ORŞ. ÎNTORSURA BUZĂULUI, STR. GHEORGHE DOJA, NR.31, cod poștal 525300
-44.56
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 01.07.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
50.900 RON
▼ 7% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-48.035 RON
▼ 348% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

043 k86 k130 k173 k216 k2021 · Cifră de afaceri: 65.955 RON2022 · Cifră de afaceri: 101.450 RON2023 · Cifră de afaceri: 215.873 RON2024 · Cifră de afaceri: 54.468 RON2025 · Cifră de afaceri: 50.900 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 223 RON2023 · Profit: 95.036 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 13.792 RON2022 · Datorii: 9.374 RON2023 · Datorii: 10.930 RON2024 · Datorii: 23.559 RON2025 · Datorii: 55.255 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ENGICON CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 50.900 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 50.900 54.468 215.873 101.450 65.955
Profit net 0 0 95.036 223 0
Capitaluri proprii -48.035 19.366 124.758 29.722 29.499
Active totale 7.220 42.925 135.688 39.096 43.291
Datorii totale 55.255 23.559 10.930 9.374 13.792
Număr mediu salariați 2 2 2 3 3

Analiză de risc — insolvență

-44.56
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.