Activă Plătitor TVA IALOMIŢA

HIP PROMOTION SRL

CUI
24031624
Reg. Comerț
J2008000412214
Înregistrată
11.06.2008
Sediu social JUD. IALOMIŢA, SAT GURA IALOMIŢEI COM. GURA IALOMIŢEI, cod poștal 927166
-6.74
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Feteşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4778
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 11.06.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
493.487 RON
▼ 11% vs 2024
Profit net
3.087 RON
Capitaluri proprii
-148.108 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0120 k240 k359 k479 k599 k2021 · Cifră de afaceri: 313.837 RON2022 · Cifră de afaceri: 417.423 RON2023 · Cifră de afaceri: 598.864 RON2024 · Cifră de afaceri: 557.278 RON2025 · Cifră de afaceri: 493.487 RON2021 · Profit: 25.607 RON2022 · Profit: 76.305 RON2023 · Profit: 112.034 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 3.087 RON2021 · Datorii: 340.920 RON2022 · Datorii: 373.022 RON2023 · Datorii: 383.047 RON2024 · Datorii: 343.074 RON2025 · Datorii: 299.456 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HIP PROMOTION SRL a avut o cifră de afaceri de 493.487 RON în 2025, cu un profit net de 3.087 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 493.487 557.278 598.864 417.423 313.837
Profit net 3.087 0 112.034 76.305 25.607
Capitaluri proprii -148.108 -151.194 -124.339 -243.063 -319.368
Active totale 151.348 191.880 258.708 129.959 21.552
Datorii totale 299.456 343.074 383.047 373.022 340.920
Număr mediu salariați 3 3 2 2 3

Analiză de risc — insolvență

-6.74
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4778).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.