Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SFINX AGRO CONSTRUCT SRL

CUI
24005307
Reg. Comerț
J40/2820/2012
Înregistrată
05.06.2008
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, BLD. VOLUNTARI, NR.86, BL.PAVILION FLORA, STANDURILE 46,47, cod poștal 77190
0.23
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4639
Forma de proprietate
ALTE FORME DE PROPRIETATE
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 05.06.2008)

Date financiare 2011

Cifră de afaceri netă
23.488.234 RON
▲ 39% vs 2010
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2010
Capitaluri proprii
240.370 RON
▼ 16% vs 2010
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2010

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

04,7 mil9,4 mil14 mil19 mil23 mil2008 · Cifră de afaceri: 1.684.814 RON2009 · Cifră de afaceri: 5.348.001 RON2010 · Cifră de afaceri: 16.885.158 RON2011 · Cifră de afaceri: 23.488.234 RON2008 · Profit: 103.169 RON2009 · Profit: 0 RON2010 · Profit: 7.194 RON2011 · Profit: 0 RON2008 · Datorii: 291.288 RON2009 · Datorii: 2.330.187 RON2010 · Datorii: 10.287.783 RON2011 · Datorii: 7.874.384 RON2008200920102011
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SFINX AGRO CONSTRUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 23.488.234 RON în 2011, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2011201020092008
Cifră de afaceri netă 23.488.234 16.885.158 5.348.001 1.684.814
Profit net 0 7.194 0 103.169
Capitaluri proprii 240.370 286.951 279.757 139.669
Active totale 8.114.754 10.574.277 2.609.944 430.957
Datorii totale 7.874.384 10.287.783 2.330.187 291.288
Număr mediu salariați 0 7 2 2

Analiză de risc — insolvență

0.23
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2011. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4639).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.