Activă Plătitor TVA IAŞI

GIOSANU CONSTRUCT SRL

CUI
23999550
Reg. Comerț
J2008001753224
Înregistrată
04.06.2008
Sediu social JUD. IAŞI, SAT ULMI COM. BELCEŞTI,
6.19
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Hârlău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4683
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 04.06.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
262.667 RON
▲ 34% vs 2024
Profit net
30.181 RON
Capitaluri proprii
42.115 RON
▲ 253% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

070 k140 k209 k279 k349 k2021 · Cifră de afaceri: 82.609 RON2022 · Cifră de afaceri: 162.335 RON2023 · Cifră de afaceri: 349.023 RON2024 · Cifră de afaceri: 196.161 RON2025 · Cifră de afaceri: 262.667 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 11.519 RON2023 · Profit: 28.484 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 30.181 RON2021 · Datorii: 78.557 RON2022 · Datorii: 59.490 RON2023 · Datorii: 107.319 RON2024 · Datorii: 63.847 RON2025 · Datorii: 63.013 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GIOSANU CONSTRUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 262.667 RON în 2025, cu un profit net de 30.181 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 262.667 196.161 349.023 162.335 82.609
Profit net 30.181 0 28.484 11.519 0
Capitaluri proprii 42.115 11.934 17.250 -11.234 -18.626
Active totale 105.128 75.781 124.569 48.256 59.931
Datorii totale 63.013 63.847 107.319 59.490 78.557
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

6.19
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4683).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.