Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

FORMA CONCEPT SRL

CUI
23996660
Reg. Comerț
J2008009768408
Înregistrată
04.06.2008
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR SANDU ALDEA CONSTANTIN, NR.31-33, CAMERA 1, ET.1, AP.5
2.80
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 04.06.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.501.157 RON
▼ 9% vs 2024
Profit net
133.862 RON
▼ 82% vs 2024
Capitaluri proprii
501.417 RON
▲ 36% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0331 k662 k993 k1,3 mil1,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 564.889 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.110.299 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.103.400 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.655.554 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.501.157 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 774.815 RON2023 · Profit: 524.949 RON2024 · Profit: 744.627 RON2025 · Profit: 133.862 RON2021 · Datorii: 485.619 RON2022 · Datorii: 668.898 RON2023 · Datorii: 662.668 RON2024 · Datorii: 884.026 RON2025 · Datorii: 1.404.386 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FORMA CONCEPT SRL a avut o cifră de afaceri de 1.501.157 RON în 2025, cu un profit net de 133.862 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.501.157 1.655.554 1.103.400 1.110.299 564.889
Profit net 133.862 744.627 524.949 774.815 0
Capitaluri proprii 501.417 367.555 519.289 -5.660 569.181
Active totale 1.902.882 1.250.468 1.176.980 657.027 1.052.591
Datorii totale 1.404.386 884.026 662.668 668.898 485.619
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

2.80
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.