Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

WAY TREND SRL

CUI
23910862
Reg. Comerț
J2008008746403
Înregistrată
21.05.2008
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, SPL INDEPENDENŢEI, NR.313D, SC.1, AP.2
-154.32
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 21.05.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
176.300 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
6.737 RON
▼ 68% vs 2024
Capitaluri proprii
-444.653 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

099 k198 k297 k396 k495 k2021 · Cifră de afaceri: 57.397 RON2022 · Cifră de afaceri: 116.480 RON2023 · Cifră de afaceri: 152.235 RON2024 · Cifră de afaceri: 171.275 RON2025 · Cifră de afaceri: 176.300 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 21.356 RON2025 · Profit: 6.737 RON2021 · Datorii: 422.208 RON2022 · Datorii: 484.953 RON2023 · Datorii: 494.824 RON2024 · Datorii: 476.426 RON2025 · Datorii: 463.241 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

WAY TREND SRL a avut o cifră de afaceri de 176.300 RON în 2025, cu un profit net de 6.737 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 176.300 171.275 152.235 116.480 57.397
Profit net 6.737 21.356 0 0 0
Capitaluri proprii -444.653 -451.391 -472.746 -459.327 -400.763
Active totale 18.588 25.035 22.078 25.626 21.445
Datorii totale 463.241 476.426 494.824 484.953 422.208
Număr mediu salariați 3 3 4 4 4

Analiză de risc — insolvență

-154.32
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.