Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MACONNI MASTER ART S.R.L.

CUI
23892987
Reg. Comerț
J40/10126/2018
Înregistrată
19.05.2008
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. GAETANO DONIZETTI, NR.19, MANSARDA, BIROUL 7
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9002
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 19.05.2008)

Date financiare 2020

Cifră de afaceri netă
2.500 RON
▼ 87% vs 2019
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2019
Capitaluri proprii
24.784 RON
▼ 16% vs 2019
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

010 k20 k30 k40 k51 k2015 · Cifră de afaceri: 46.550 RON2016 · Cifră de afaceri: 50.550 RON2017 · Cifră de afaceri: 44.100 RON2019 · Cifră de afaceri: 19.900 RON2020 · Cifră de afaceri: 2.500 RON2015 · Profit: 33.162 RON2016 · Profit: 8.781 RON2017 · Profit: 21.494 RON2019 · Profit: 221 RON2020 · Profit: 0 RON2015 · Datorii: 2.174 RON2016 · Datorii: 3.943 RON2017 · Datorii: 289 RON2019 · Datorii: 312 RON2020 · Datorii: 0 RON20152016201720192020
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MACONNI MASTER ART S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.500 RON în 2020, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20202019201720162015
Cifră de afaceri netă 2.500 19.900 44.100 50.550 46.550
Profit net 0 221 21.494 8.781 33.162
Capitaluri proprii 24.784 29.428 21.734 9.021 25.230
Active totale 24.784 29.740 22.023 12.964 27.404
Datorii totale 0 312 289 3.943 2.174
Număr mediu salariați 0 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2020. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9002).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.