Activă BUZĂU

SA $ SY PRESTCOM S.R.L.

CUI
23859506
Reg. Comerț
J10/670/2008
Înregistrată
13.05.2008
Sediu social JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. MAIOR NEDELCU, NR.19, cod poștal 125300
-0.42
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală R. Sărat
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 13.05.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
202.590 RON
▲ 22% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-1.878 RON
▼ 297% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

041 k81 k122 k162 k203 k2021 · Cifră de afaceri: 98.176 RON2022 · Cifră de afaceri: 106.048 RON2023 · Cifră de afaceri: 173.599 RON2024 · Cifră de afaceri: 165.854 RON2025 · Cifră de afaceri: 202.590 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 11.475 RON2024 · Profit: 816 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 15.212 RON2022 · Datorii: 18.287 RON2023 · Datorii: 16.759 RON2024 · Datorii: 14.447 RON2025 · Datorii: 35.467 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SA $ SY PRESTCOM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 202.590 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 202.590 165.854 173.599 106.048 98.176
Profit net 0 816 11.475 0 0
Capitaluri proprii -1.878 952 136 -11.339 10.652
Active totale 33.589 15.399 16.895 6.948 25.864
Datorii totale 35.467 14.447 16.759 18.287 15.212
Număr mediu salariați 3 3 3 2 2

Analiză de risc — insolvență

-0.42
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.