Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CRUISE HUB SRL

CUI
23791087
Reg. Comerț
J2008007568404
Înregistrată
24.04.2008
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR MÂNTULEASA, NR.31, CAM. 2, ET.1, cod poștal 23961
0.38
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7911
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 24.04.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.191.888 RON
▼ 8% vs 2024
Profit net
383.412 RON
▼ 67% vs 2024
Capitaluri proprii
413.412 RON
▼ 73% vs 2024
Număr mediu angajați
8
▲ 14% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

03,8 mil7,7 mil11 mil15 mil19 mil2021 · Cifră de afaceri: 315.800 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.129.715 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.268.250 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.486.662 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.191.888 RON2021 · Profit: 192.155 RON2022 · Profit: 313.188 RON2023 · Profit: 690.584 RON2024 · Profit: 1.171.851 RON2025 · Profit: 383.412 RON2021 · Datorii: 2.809.236 RON2022 · Datorii: 7.817.274 RON2023 · Datorii: 12.375.676 RON2024 · Datorii: 18.293.162 RON2025 · Datorii: 19.158.893 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CRUISE HUB SRL a avut o cifră de afaceri de 3.191.888 RON în 2025, cu un profit net de 383.412 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.191.888 3.486.662 2.268.250 1.129.715 315.800
Profit net 383.412 1.171.851 690.584 313.188 192.155
Capitaluri proprii 413.412 1.512.369 340.518 -350.065 -663.253
Active totale 19.639.894 19.770.768 12.675.465 7.428.902 2.127.180
Datorii totale 19.158.893 18.293.162 12.375.676 7.817.274 2.809.236
Număr mediu salariați 8 7 7 5 5

Analiză de risc — insolvență

0.38
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7911).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.