Activă DÂMBOVIŢA

REZINSTAL SRL

CUI
23739585
Reg. Comerț
J15/530/2008
Înregistrată
17.04.2008
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, SAT BUNGETU COM. VĂCĂREŞTI, STR. MICULEŞTI, NR.218, cod poștal 137497
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 17.04.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
10.500 RON
Profit net
84 RON
Capitaluri proprii
27.010 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

07 k14 k21 k27 k34 k2021 · Cifră de afaceri: 34.300 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.500 RON2023 · Cifră de afaceri: 6.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 10.500 RON2021 · Profit: 23.727 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 84 RON2021 · Datorii: 0 RON2022 · Datorii: 0 RON2023 · Datorii: 3.126 RON2024 · Datorii: 0 RON2025 · Datorii: 0 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

REZINSTAL SRL a avut o cifră de afaceri de 10.500 RON în 2025, cu un profit net de 84 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 10.500 0 6.000 1.500 34.300
Profit net 84 0 0 0 23.727
Capitaluri proprii 27.010 26.926 34.952 74.258 81.593
Active totale 27.010 26.926 38.078 74.258 81.593
Datorii totale 0 0 3.126 0 0
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.