Activă Plătitor TVA NEAMŢ

ELLA STYLE NT SRL

CUI
23713399
Reg. Comerț
J2008000608277
Înregistrată
12.04.2008
Sediu social JUD. NEAMŢ, ORŞ. BICAZ, STR. PIATRA CORBULUI, NR.5C, cod poștal 615100
-18.48
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească BICAZ
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 12.04.2008)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
33.633 RON
▼ 27% vs 2022
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-401.470 RON
▼ 22% vs 2022
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2022

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0109 k218 k327 k435 k544 k2019 · Cifră de afaceri: 29.239 RON2020 · Cifră de afaceri: 20.855 RON2021 · Cifră de afaceri: 53.621 RON2022 · Cifră de afaceri: 45.963 RON2023 · Cifră de afaceri: 33.633 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2019 · Datorii: 346.997 RON2020 · Datorii: 376.806 RON2021 · Datorii: 494.010 RON2022 · Datorii: 500.730 RON2023 · Datorii: 544.208 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ELLA STYLE NT SRL a avut o cifră de afaceri de 33.633 RON în 2023, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 33.633 45.963 53.621 20.855 29.239
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -401.470 -329.344 -267.368 -231.718 -202.495
Active totale 147.113 178.386 236.267 145.088 144.502
Datorii totale 544.208 500.730 494.010 376.806 346.997
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-18.48
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.