Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

OBERBAU SRL

CUI
23666360
Reg. Comerț
J2008006313401
Înregistrată
07.04.2008
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS MORARILOR, NR.4G, BL.G3, ET.2, AP.9, cod poștal 22197
7.54
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4752
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 07.04.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.254.421 RON
▼ 9% vs 2024
Profit net
153.312 RON
▲ 31% vs 2024
Capitaluri proprii
270.751 RON
▲ 131% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0309 k617 k926 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.542.786 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.388.139 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.200.583 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.381.453 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.254.421 RON2021 · Profit: 74.411 RON2022 · Profit: 67.900 RON2023 · Profit: 80.082 RON2024 · Profit: 117.199 RON2025 · Profit: 153.312 RON2021 · Datorii: 184.081 RON2022 · Datorii: 367.631 RON2023 · Datorii: 272.354 RON2024 · Datorii: 290.187 RON2025 · Datorii: 246.447 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OBERBAU SRL a avut o cifră de afaceri de 1.254.421 RON în 2025, cu un profit net de 153.312 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.254.421 1.381.453 1.200.583 1.388.139 1.542.786
Profit net 153.312 117.199 80.082 67.900 74.411
Capitaluri proprii 270.751 117.439 148.222 68.140 253.162
Active totale 513.745 404.605 418.395 433.432 434.619
Datorii totale 246.447 290.187 272.354 367.631 184.081
Număr mediu salariați 2 3 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

7.54
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4752).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.