Activă TELEORMAN

SECURITY FORS GUARD S.R.L.

CUI
23634511
Reg. Comerț
J34/269/2008
Înregistrată
02.04.2008
Sediu social JUD. TELEORMAN, SAT ORBEASCA DE SUS COM. ORBEASCA, cod poștal 147238
7.11
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Teleorman
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8010
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 02.04.2008)

Date financiare 2011

Cifră de afaceri netă
342.617 RON
▼ 13% vs 2010
Profit net
158.247 RON
▼ 26% vs 2010
Capitaluri proprii
370.291 RON
▲ 75% vs 2010
Număr mediu angajați
11
▼ 15% vs 2010

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

079 k158 k236 k315 k394 k2009 · Cifră de afaceri: 13.762 RON2010 · Cifră de afaceri: 394.025 RON2011 · Cifră de afaceri: 342.617 RON2009 · Profit: 622 RON2010 · Profit: 214.904 RON2011 · Profit: 158.247 RON2009 · Datorii: 9.827 RON2010 · Datorii: 175.611 RON2011 · Datorii: 313.006 RON200920102011
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SECURITY FORS GUARD S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 342.617 RON în 2011, cu un profit net de 158.247 RON.

Indicator (RON) 201120102009
Cifră de afaceri netă 342.617 394.025 13.762
Profit net 158.247 214.904 622
Capitaluri proprii 370.291 212.045 -2.860
Active totale 683.297 387.656 6.967
Datorii totale 313.006 175.611 9.827
Număr mediu salariați 11 13 2

Analiză de risc — insolvență

7.11
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2011. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8010).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.