Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MOSAIC WORKS SRL

CUI
23607401
Reg. Comerț
J2008005688405
Înregistrată
28.03.2008
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. COMPLEXULUI, NR.8, BL.41, SC.1, ET.3, AP.16, cod poștal 31702
3.97
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6290
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 28.03.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
696.026 RON
▼ 34% vs 2024
Profit net
57.258 RON
▼ 82% vs 2024
Capitaluri proprii
129.343 RON
▼ 63% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0247 k494 k741 k988 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.115.060 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.234.712 RON2023 · Cifră de afaceri: 991.929 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.056.796 RON2025 · Cifră de afaceri: 696.026 RON2021 · Profit: 206.128 RON2022 · Profit: 472.337 RON2023 · Profit: 322.001 RON2024 · Profit: 324.675 RON2025 · Profit: 57.258 RON2021 · Datorii: 276.284 RON2022 · Datorii: 287.020 RON2023 · Datorii: 48.730 RON2024 · Datorii: 338.294 RON2025 · Datorii: 278.049 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MOSAIC WORKS SRL a avut o cifră de afaceri de 696.026 RON în 2025, cu un profit net de 57.258 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 696.026 1.056.796 991.929 1.234.712 1.115.060
Profit net 57.258 324.675 322.001 472.337 206.128
Capitaluri proprii 129.343 351.047 376.841 472.577 86.950
Active totale 407.392 682.556 419.474 753.865 359.798
Datorii totale 278.049 338.294 48.730 287.020 276.284
Număr mediu salariați 3 3 3 4 4

Analiză de risc — insolvență

3.97
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6290).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.