Activă Plătitor TVA PRAHOVA

GALO OPREA SRL

CUI
23468621
Reg. Comerț
J2008000716299
Înregistrată
10.03.2008
Sediu social JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. GHEORGHE GRIGORE CANTACUZINO, NR.62, CAMERA 2, SC. 1, ET.PARTER, AP.1, cod poștal 100012
4.94
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4778
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 10.03.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.726.627 RON
▲ 15% vs 2024
Profit net
232.421 RON
▲ 255% vs 2024
Capitaluri proprii
1.618.918 RON
▲ 17% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,2 mil2,5 mil3,7 mil5,0 mil6,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 5.657.608 RON2022 · Cifră de afaceri: 6.232.248 RON2023 · Cifră de afaceri: 5.588.547 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.111.063 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.726.627 RON2021 · Profit: 564.392 RON2022 · Profit: 379.759 RON2023 · Profit: 356.570 RON2024 · Profit: 65.536 RON2025 · Profit: 232.421 RON2021 · Datorii: 696.625 RON2022 · Datorii: 1.763.963 RON2023 · Datorii: 1.786.899 RON2024 · Datorii: 1.477.075 RON2025 · Datorii: 1.665.423 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GALO OPREA SRL a avut o cifră de afaceri de 4.726.627 RON în 2025, cu un profit net de 232.421 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.726.627 4.111.063 5.588.547 6.232.248 5.657.608
Profit net 232.421 65.536 356.570 379.759 564.392
Capitaluri proprii 1.618.918 1.386.497 1.320.961 964.391 2.485.143
Active totale 3.262.484 2.843.862 3.102.419 2.709.456 3.168.092
Datorii totale 1.665.423 1.477.075 1.786.899 1.763.963 696.625
Număr mediu salariați 6 5 6 10 7

Analiză de risc — insolvență

4.94
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4778).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.