Activă Plătitor TVA GORJ

AUTORADIX SRL

CUI
23440787
Reg. Comerț
J2008000229186
Înregistrată
06.03.2008
Sediu social JUD. GORJ, SAT BOTOROGI COM. DĂNEŞTI, , NR.22
2.33
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8553
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 06.03.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
751.653 RON
▼ 13% vs 2024
Profit net
1.852 RON
▼ 94% vs 2024
Capitaluri proprii
123.742 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
8
▼ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0173 k347 k520 k693 k866 k2021 · Cifră de afaceri: 623.235 RON2022 · Cifră de afaceri: 690.429 RON2023 · Cifră de afaceri: 766.555 RON2024 · Cifră de afaceri: 866.429 RON2025 · Cifră de afaceri: 751.653 RON2021 · Profit: 12.166 RON2022 · Profit: 12.581 RON2023 · Profit: 87.052 RON2024 · Profit: 32.258 RON2025 · Profit: 1.852 RON2021 · Datorii: 335.875 RON2022 · Datorii: 350.690 RON2023 · Datorii: 353.788 RON2024 · Datorii: 308.018 RON2025 · Datorii: 309.946 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AUTORADIX SRL a avut o cifră de afaceri de 751.653 RON în 2025, cu un profit net de 1.852 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 751.653 866.429 766.555 690.429 623.235
Profit net 1.852 32.258 87.052 12.581 12.166
Capitaluri proprii 123.742 121.890 111.371 24.320 38.514
Active totale 433.688 429.908 465.159 375.010 374.389
Datorii totale 309.946 308.018 353.788 350.690 335.875
Număr mediu salariați 8 10 9 15 18

Analiză de risc — insolvență

2.33
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8553).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.