Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

JORDACHE TRANS SRL

CUI
23408468
Reg. Comerț
J40/3790/2008
Înregistrată
29.02.2008
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALEEA BARAJUL SADULUI, NR.7, BL.M4, SC.C, AP.112, cod poștal 32742
-9.84
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5229
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 29.02.2008)

Date financiare 2015

Cifră de afaceri netă
209.567 RON
▼ 11% vs 2014
Profit net
21.010 RON
Capitaluri proprii
-189.223 RON
▲ 10% vs 2014
Număr mediu angajați
2
▼ 50% vs 2014

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

068 k136 k204 k272 k340 k2008 · Cifră de afaceri: 177.790 RON2009 · Cifră de afaceri: 110.900 RON2010 · Cifră de afaceri: 13.194 RON2014 · Cifră de afaceri: 234.608 RON2015 · Cifră de afaceri: 209.567 RON2008 · Profit: 0 RON2009 · Profit: 0 RON2010 · Profit: 0 RON2014 · Profit: 0 RON2015 · Profit: 21.010 RON2008 · Datorii: 289.293 RON2009 · Datorii: 339.966 RON2010 · Datorii: 194.519 RON2014 · Datorii: 339.417 RON2015 · Datorii: 304.112 RON20082009201020142015
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

JORDACHE TRANS SRL a avut o cifră de afaceri de 209.567 RON în 2015, cu un profit net de 21.010 RON.

Indicator (RON) 20152014201020092008
Cifră de afaceri netă 209.567 234.608 13.194 110.900 177.790
Profit net 21.010 0 0 0 0
Capitaluri proprii -189.223 -210.233 -163.312 -93.665 -21.343
Active totale 113.391 127.686 30.009 243.903 263.152
Datorii totale 304.112 339.417 194.519 339.966 289.293
Număr mediu salariați 2 4 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

-9.84
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2015. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5229).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.