Activă MUREŞ

MULTI HOUSE INFO SRL

CUI
23374284
Reg. Comerț
J2008000368269
Înregistrată
26.02.2008
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. KOÓS FERENC, NR.4, AP.19, cod poștal 540424
41.42
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6310
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 26.02.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
33.400 RON
▼ 9% vs 2024
Profit net
22.303 RON
▼ 23% vs 2024
Capitaluri proprii
25.183 RON
▼ 21% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

011 k23 k34 k46 k57 k2021 · Cifră de afaceri: 41.408 RON2022 · Cifră de afaceri: 51.288 RON2023 · Cifră de afaceri: 19.475 RON2024 · Cifră de afaceri: 36.670 RON2025 · Cifră de afaceri: 33.400 RON2021 · Profit: 27.845 RON2022 · Profit: 57.337 RON2023 · Profit: 15.244 RON2024 · Profit: 29.029 RON2025 · Profit: 22.303 RON2021 · Datorii: 2.815 RON2022 · Datorii: 964 RON2023 · Datorii: 467 RON2024 · Datorii: 1.597 RON2025 · Datorii: 994 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MULTI HOUSE INFO SRL a avut o cifră de afaceri de 33.400 RON în 2025, cu un profit net de 22.303 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 33.400 36.670 19.475 51.288 41.408
Profit net 22.303 29.029 15.244 57.337 27.845
Capitaluri proprii 25.183 31.909 36.661 60.217 57.510
Active totale 26.177 33.506 37.128 61.181 59.829
Datorii totale 994 1.597 467 964 2.815
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

41.42
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6310).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.