Activă Plătitor TVA TULCEA

MASTERCHEF SRL

CUI
23085065
Reg. Comerț
J36/31/2008
Înregistrată
22.01.2008
Sediu social JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. VITICULTURII, NR.2B1
1.08
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 22.01.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
822.850 RON
▲ 13% vs 2024
Profit net
63.043 RON
Capitaluri proprii
258.120 RON
▲ 32% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▼ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0470 k940 k1,4 mil1,9 mil2,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 88.633 RON2022 · Cifră de afaceri: 355.218 RON2023 · Cifră de afaceri: 816.858 RON2024 · Cifră de afaceri: 729.984 RON2025 · Cifră de afaceri: 822.850 RON2021 · Profit: 80.296 RON2022 · Profit: 190.819 RON2023 · Profit: 101.757 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 63.043 RON2021 · Datorii: 1.751.837 RON2022 · Datorii: 2.166.015 RON2023 · Datorii: 1.970.001 RON2024 · Datorii: 2.350.422 RON2025 · Datorii: 2.176.162 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MASTERCHEF SRL a avut o cifră de afaceri de 822.850 RON în 2025, cu un profit net de 63.043 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 822.850 729.984 816.858 355.218 88.633
Profit net 63.043 0 101.757 190.819 80.296
Capitaluri proprii 258.120 195.077 377.871 271.464 80.646
Active totale 2.434.282 2.545.499 2.347.872 2.437.479 1.832.483
Datorii totale 2.176.162 2.350.422 1.970.001 2.166.015 1.751.837
Număr mediu salariați 4 5 4 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.08
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.