Activă Plătitor TVA HARGHITA

RAMILU-PRES SRL

CUI
23084264
Reg. Comerț
J2008000035192
Înregistrată
22.01.2008
Sediu social JUD. HARGHITA, SAT LUPENI COM. LUPENI, STR. KOVÁCSOK, NR.2
5.13
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4399
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 22.01.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
670.520 RON
▼ 43% vs 2024
Profit net
33.712 RON
▼ 95% vs 2024
Capitaluri proprii
1.026.980 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0234 k467 k701 k935 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 401.906 RON2022 · Cifră de afaceri: 317.292 RON2023 · Cifră de afaceri: 378.396 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.168.349 RON2025 · Cifră de afaceri: 670.520 RON2021 · Profit: 101.365 RON2022 · Profit: 9.830 RON2023 · Profit: 126.409 RON2024 · Profit: 672.984 RON2025 · Profit: 33.712 RON2021 · Datorii: 287.963 RON2022 · Datorii: 275.361 RON2023 · Datorii: 417.219 RON2024 · Datorii: 511.275 RON2025 · Datorii: 824.741 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RAMILU-PRES SRL a avut o cifră de afaceri de 670.520 RON în 2025, cu un profit net de 33.712 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 670.520 1.168.349 378.396 317.292 401.906
Profit net 33.712 672.984 126.409 9.830 101.365
Capitaluri proprii 1.026.980 993.267 320.283 193.874 184.044
Active totale 1.851.721 1.504.542 737.502 469.235 472.007
Datorii totale 824.741 511.275 417.219 275.361 287.963
Număr mediu salariați 4 4 4 5 5

Analiză de risc — insolvență

5.13
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4399).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.