Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

EDY PROMOTION S.R.L.

CUI
23018082
Reg. Comerț
J40/138/2008
Înregistrată
09.01.2008
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. CONSTANTIN BRÂNCUŞI, NR.4, BL.A12BIS, SC.1, ET.6, AP.27, cod poștal 30427
0.47
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1413
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 09.01.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
276.997 RON
▼ 74% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
62.141 RON
▼ 85% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0281 k562 k843 k1,1 mil1,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 606.208 RON2022 · Cifră de afaceri: 946.825 RON2023 · Cifră de afaceri: 620.125 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.057.228 RON2025 · Cifră de afaceri: 276.997 RON2021 · Profit: 362.444 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 168.187 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.381.947 RON2022 · Datorii: 1.405.000 RON2023 · Datorii: 1.096.352 RON2024 · Datorii: 781.329 RON2025 · Datorii: 939.074 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EDY PROMOTION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 276.997 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 276.997 1.057.228 620.125 946.825 606.208
Profit net 0 168.187 0 0 362.444
Capitaluri proprii 62.141 406.348 238.161 416.386 611.132
Active totale 1.000.747 1.186.852 1.333.600 1.821.386 1.993.079
Datorii totale 939.074 781.329 1.096.352 1.405.000 1.381.947
Număr mediu salariați 3 3 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

0.47
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1413).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.