Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

IXIA PAINTS SRL

CUI
23017060
Reg. Comerț
J2008000102401
Înregistrată
09.01.2008
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALE MIZIL, NR.37, cod poștal 32346
6.49
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4683
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 09.01.2008)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.260.700 RON
▼ 14% vs 2024
Profit net
261.210 RON
▼ 13% vs 2024
Capitaluri proprii
1.001.651 RON
▼ 44% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0531 k1,1 mil1,6 mil2,1 mil2,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.973.091 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.277.751 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.654.444 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.617.465 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.260.700 RON2021 · Profit: 183.589 RON2022 · Profit: 418.597 RON2023 · Profit: 427.783 RON2024 · Profit: 300.658 RON2025 · Profit: 261.210 RON2021 · Datorii: 486.539 RON2022 · Datorii: 398.893 RON2023 · Datorii: 611.961 RON2024 · Datorii: 750.420 RON2025 · Datorii: 781.714 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IXIA PAINTS SRL a avut o cifră de afaceri de 2.260.700 RON în 2025, cu un profit net de 261.210 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.260.700 2.617.465 2.654.444 2.277.751 1.973.091
Profit net 261.210 300.658 427.783 418.597 183.589
Capitaluri proprii 1.001.651 1.794.138 1.493.481 1.161.731 743.134
Active totale 1.783.365 2.544.558 2.105.325 1.560.624 1.229.673
Datorii totale 781.714 750.420 611.961 398.893 486.539
Număr mediu salariați 5 5 5 4 5

Analiză de risc — insolvență

6.49
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4683).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.