Activă Plătitor TVA GIURGIU

KLY CONFORT CONSTRUCT S.R.L.

CUI
22969187
Reg. Comerț
J52/895/2007
Înregistrată
20.12.2007
Sediu social JUD. GIURGIU, SAT SUSENI ORŞ. BOLINTIN-VALE, NR.69, cod poștal 85103
0.00
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4521
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 20.12.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.139.275 RON
▼ 81% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
1.000 RON
▼ 100% vs 2024
Număr mediu angajați
9
▼ 76% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,4 mil2,8 mil4,2 mil5,6 mil7,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.895.093 RON2022 · Cifră de afaceri: 5.747.872 RON2023 · Cifră de afaceri: 6.950.690 RON2024 · Cifră de afaceri: 5.914.162 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.139.275 RON2021 · Profit: 1.535.092 RON2022 · Profit: 1.102.318 RON2023 · Profit: 906.790 RON2024 · Profit: 679.253 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 572.598 RON2022 · Datorii: 1.384.202 RON2023 · Datorii: 1.890.399 RON2024 · Datorii: 1.445.469 RON2025 · Datorii: 1.578.924 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

KLY CONFORT CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.139.275 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.139.275 5.914.162 6.950.690 5.747.872 3.895.093
Profit net 0 679.253 906.790 1.102.318 1.535.092
Capitaluri proprii 1.000 680.253 907.790 1.103.318 1.536.092
Active totale 1.579.924 2.125.722 2.798.189 2.487.520 2.108.690
Datorii totale 1.578.924 1.445.469 1.890.399 1.384.202 572.598
Număr mediu salariați 9 37 43 41 26

Analiză de risc — insolvență

0.00
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4521).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.