Activă Plătitor TVA BACĂU

IONI-GRUP SRL

CUI
22928950
Reg. Comerț
J04/2167/2007
Înregistrată
14.12.2007
Sediu social JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. NARCISELOR, NR.11, SC.B, AP.29, cod poștal 600309
3.31
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4332
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 14.12.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
372.409 RON
▲ 33% vs 2024
Profit net
23.520 RON
▲ 84% vs 2024
Capitaluri proprii
9.413 RON
▲ 167% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

074 k149 k223 k298 k372 k2021 · Cifră de afaceri: 232.446 RON2022 · Cifră de afaceri: 276.079 RON2023 · Cifră de afaceri: 263.278 RON2024 · Cifră de afaceri: 280.542 RON2025 · Cifră de afaceri: 372.409 RON2021 · Profit: 9.256 RON2022 · Profit: 6.858 RON2023 · Profit: 6.263 RON2024 · Profit: 12.805 RON2025 · Profit: 23.520 RON2021 · Datorii: 103.761 RON2022 · Datorii: 97.055 RON2023 · Datorii: 90.157 RON2024 · Datorii: 118.579 RON2025 · Datorii: 135.804 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IONI-GRUP SRL a avut o cifră de afaceri de 372.409 RON în 2025, cu un profit net de 23.520 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 372.409 280.542 263.278 276.079 232.446
Profit net 23.520 12.805 6.263 6.858 9.256
Capitaluri proprii 9.413 -14.108 -26.913 -32.878 -37.530
Active totale 197.429 151.126 94.317 61.081 81.386
Datorii totale 135.804 118.579 90.157 97.055 103.761
Număr mediu salariați 3 3 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

3.31
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4332).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.