Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

HARMONY BEAUTY S.R.L.

CUI
22893836
Reg. Comerț
J40/23103/2007
Înregistrată
10.12.2007
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. P-TA ROMANA, NR.8, ET.1, AP.1, cod poștal 10375
-62.48
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9604
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 10.12.2007)

Date financiare 2012

Cifră de afaceri netă
500 RON
▼ 99% vs 2011
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-902.242 RON
▼ 123% vs 2011
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2011

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0200 k399 k599 k799 k998 k2008 · Cifră de afaceri: 17.995 RON2009 · Cifră de afaceri: 40.301 RON2010 · Cifră de afaceri: 35.955 RON2011 · Cifră de afaceri: 91.575 RON2012 · Cifră de afaceri: 500 RON2008 · Profit: 0 RON2009 · Profit: 0 RON2010 · Profit: 0 RON2011 · Profit: 0 RON2012 · Profit: 0 RON2008 · Datorii: 70.166 RON2009 · Datorii: 84.113 RON2010 · Datorii: 345.227 RON2011 · Datorii: 513.263 RON2012 · Datorii: 998.431 RON20082009201020112012
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HARMONY BEAUTY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 500 RON în 2012, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20122011201020092008
Cifră de afaceri netă 500 91.575 35.955 40.301 17.995
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -902.242 -404.575 -290.695 -46.996 -44.349
Active totale 96.189 108.688 54.532 37.117 25.817
Datorii totale 998.431 513.263 345.227 84.113 70.166
Număr mediu salariați 0 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

-62.48
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2012. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9604).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.