Activă MUREŞ

MERA CRIS S.R.L.

CUI
22872388
Reg. Comerț
J26/2156/2007
Înregistrată
06.12.2007
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, STR. RODNEI, NR.4, AP.36, cod poștal 545300
8.33
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Reghin
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 06.12.2007)

Date financiare 2013

Cifră de afaceri netă
306.889 RON
▲ 30% vs 2012
Profit net
26.332 RON
▲ 601% vs 2012
Capitaluri proprii
79.048 RON
▲ 50% vs 2012
Număr mediu angajați
6
▲ 20% vs 2012

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0115 k230 k344 k459 k574 k2009 · Cifră de afaceri: 298.892 RON2010 · Cifră de afaceri: 574.078 RON2011 · Cifră de afaceri: 516.855 RON2012 · Cifră de afaceri: 236.629 RON2013 · Cifră de afaceri: 306.889 RON2009 · Profit: 10.054 RON2010 · Profit: 12.752 RON2011 · Profit: 8.221 RON2012 · Profit: 3.758 RON2013 · Profit: 26.332 RON2009 · Datorii: 110.488 RON2010 · Datorii: 70.722 RON2011 · Datorii: 94.764 RON2012 · Datorii: 82.769 RON2013 · Datorii: 43.041 RON20092010201120122013
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MERA CRIS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 306.889 RON în 2013, cu un profit net de 26.332 RON.

Indicator (RON) 20132012201120102009
Cifră de afaceri netă 306.889 236.629 516.855 574.078 298.892
Profit net 26.332 3.758 8.221 12.752 10.054
Capitaluri proprii 79.048 52.716 48.958 40.737 27.985
Active totale 122.089 135.485 143.722 111.459 138.473
Datorii totale 43.041 82.769 94.764 70.722 110.488
Număr mediu salariați 6 5 4 4 3

Analiză de risc — insolvență

8.33
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2013. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 220) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.