Activă Plătitor TVA PRAHOVA

RED.I. S.R.L.

CUI
22843668
Reg. Comerț
J29/804/2009
Înregistrată
30.11.2007
Sediu social JUD. PRAHOVA, SAT BRAZII DE SUS COM. BRAZI, STR. TRANDAFIRILOR, NR.49A
10.02
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 30.11.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
444.993 RON
▼ 30% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

020 k40 k60 k80 k100 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 73.317 RON2022 · Profit: 77.723 RON2023 · Profit: 74.734 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 66.233 RON2022 · Datorii: 8.092 RON2023 · Datorii: 15.425 RON2024 · Datorii: 9.611 RON2025 · Datorii: 100.239 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RED.I. S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 0 0 0
Profit net 0 0 74.734 77.723 73.317
Capitaluri proprii 444.993 636.787 5.009.155 4.934.421 4.856.698
Active totale 545.232 646.398 5.024.580 4.942.513 4.922.931
Datorii totale 100.239 9.611 15.425 8.092 66.233
Număr mediu salariați 2 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

10.02
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.