Activă TULCEA

ELANSY PARTNER SRL

CUI
22838602
Reg. Comerț
J36/657/2007
Înregistrată
30.11.2007
Sediu social JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. MORILOR, NR.39, cod poștal 820035
-83.20
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7490
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 30.11.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
7.600 RON
▼ 30% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-47.132 RON
▼ 745% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

014 k28 k42 k56 k71 k2021 · Cifră de afaceri: 47.143 RON2022 · Cifră de afaceri: 8.500 RON2023 · Cifră de afaceri: 6.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 10.840 RON2025 · Cifră de afaceri: 7.600 RON2021 · Profit: 43.691 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 3.128 RON2024 · Profit: 1.325 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 70.547 RON2022 · Datorii: 59.385 RON2023 · Datorii: 22.250 RON2024 · Datorii: 57.082 RON2025 · Datorii: 50.892 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ELANSY PARTNER SRL a avut o cifră de afaceri de 7.600 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 7.600 10.840 6.000 8.500 47.143
Profit net 0 1.325 3.128 0 43.691
Capitaluri proprii -47.132 -5.579 -6.904 -10.032 -6.571
Active totale 3.760 46.523 48.097 44.373 58.996
Datorii totale 50.892 57.082 22.250 59.385 70.547
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-83.20
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7490).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.