Activă ILFOV

PETREA CONSTRUCT S.R.L.

CUI
22703699
Reg. Comerț
J23/2965/2007
Înregistrată
07.11.2007
Sediu social JUD. ILFOV, SAT SINTEŞTI COM. VIDRA, STR. PETREA C., NR.7, cod poștal 77187
156.33
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4312
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 07.11.2007)

Date financiare 2012

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2011
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
141.114 RON
▼ 12% vs 2011
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2011

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

057 k113 k170 k226 k283 k2008 · Cifră de afaceri: 283.043 RON2009 · Cifră de afaceri: 277.776 RON2010 · Cifră de afaceri: 40.545 RON2011 · Cifră de afaceri: 170.949 RON2012 · Cifră de afaceri: 0 RON2008 · Profit: 19.630 RON2009 · Profit: 156.184 RON2010 · Profit: 5.992 RON2011 · Profit: 0 RON2012 · Profit: 0 RON2008 · Datorii: 106.649 RON2009 · Datorii: 46.075 RON2010 · Datorii: 20.348 RON2011 · Datorii: 989 RON2012 · Datorii: 989 RON20082009201020112012
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PETREA CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2012, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20122011201020092008
Cifră de afaceri netă 0 170.949 40.545 277.776 283.043
Profit net 0 0 5.992 156.184 19.630
Capitaluri proprii 141.114 161.169 162.192 156.384 18.877
Active totale 142.103 162.158 178.535 198.454 125.526
Datorii totale 989 989 20.348 46.075 106.649
Număr mediu salariați 0 2 3 5 4

Analiză de risc — insolvență

156.33
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2012. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4312).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.