Activă Plătitor TVA SATU MARE

BIOELLE VITAL SRL

CUI
22694779
Reg. Comerț
J2007001452308
Înregistrată
06.11.2007
Sediu social JUD. SATU MARE, SAT VETIŞ COM. VETIŞ, STR. MACULUI, NR.4, cod poștal 447355
-20.89
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4773
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
18 ani (din 06.11.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
424.276 RON
▲ 7% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-331.199 RON
▼ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

088 k176 k264 k351 k439 k2021 · Cifră de afaceri: 179.518 RON2022 · Cifră de afaceri: 213.399 RON2023 · Cifră de afaceri: 308.164 RON2024 · Cifră de afaceri: 398.151 RON2025 · Cifră de afaceri: 424.276 RON2021 · Profit: 16.557 RON2022 · Profit: 5.894 RON2023 · Profit: 8.629 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 351.876 RON2022 · Datorii: 354.326 RON2023 · Datorii: 370.065 RON2024 · Datorii: 420.724 RON2025 · Datorii: 439.307 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BIOELLE VITAL SRL a avut o cifră de afaceri de 424.276 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 424.276 398.151 308.164 213.399 179.518
Profit net 0 0 8.629 5.894 16.557
Capitaluri proprii -331.199 -307.285 -260.791 -269.419 -275.314
Active totale 108.108 113.439 109.274 84.907 76.562
Datorii totale 439.307 420.724 370.065 354.326 351.876
Număr mediu salariați 1 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-20.89
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4773).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.