Activă Plătitor TVA ARGEŞ

CMG CONSTRUCT INSTAL GRUP S.R.L.

CUI
22641294
Reg. Comerț
J03/2164/2007
Înregistrată
26.10.2007
Sediu social JUD. ARGEŞ, SAT SMEURA COM. MOŞOAIA, NR.512, cod poștal 117512
-16.36
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 26.10.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
534.858 RON
▼ 4% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-347.987 RON
▼ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 57% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0302 k604 k906 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 966.989 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.260.315 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.510.109 RON2024 · Cifră de afaceri: 556.869 RON2025 · Cifră de afaceri: 534.858 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 5.649 RON2023 · Profit: 4.630 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 686.528 RON2022 · Datorii: 557.683 RON2023 · Datorii: 691.405 RON2024 · Datorii: 430.458 RON2025 · Datorii: 494.126 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CMG CONSTRUCT INSTAL GRUP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 534.858 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 534.858 556.869 1.510.109 1.260.315 966.989
Profit net 0 0 4.630 5.649 0
Capitaluri proprii -347.987 -325.366 12.511 7.881 3.833
Active totale 146.139 105.092 703.916 565.564 690.361
Datorii totale 494.126 430.458 691.405 557.683 686.528
Număr mediu salariați 3 7 9 11 13

Analiză de risc — insolvență

-16.36
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.