Activă IALOMIŢA

DRAVISTA SRL

CUI
22600740
Reg. Comerț
J21/642/2007
Înregistrată
19.10.2007
Sediu social JUD. IALOMIŢA, SAT MISLEANU COM. PERIEŢI, STR. CALEA BUCUREŞTI, NR.90, cod poștal 927192
-2.68
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4631
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 19.10.2007)

Date financiare 2016

Cifră de afaceri netă
2.083 RON
▲ 227% vs 2015
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-2.379.141 RON
▼ 24% vs 2015
Număr mediu angajați
3
▼ 25% vs 2015

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,8 mil3,6 mil5,3 mil7,1 mil8,9 mil2012 · Cifră de afaceri: 25.824 RON2013 · Cifră de afaceri: 63.979 RON2014 · Cifră de afaceri: 304.374 RON2015 · Cifră de afaceri: 637 RON2016 · Cifră de afaceri: 2.083 RON2012 · Profit: 0 RON2013 · Profit: 0 RON2014 · Profit: 0 RON2015 · Profit: 0 RON2016 · Profit: 0 RON2012 · Datorii: 6.590.570 RON2013 · Datorii: 7.015.229 RON2014 · Datorii: 7.887.407 RON2015 · Datorii: 8.358.536 RON2016 · Datorii: 8.882.519 RON20122013201420152016
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DRAVISTA SRL a avut o cifră de afaceri de 2.083 RON în 2016, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20162015201420132012
Cifră de afaceri netă 2.083 637 304.374 63.979 25.824
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -2.379.141 -1.925.121 -1.391.702 -811.105 -342.809
Active totale 6.503.378 6.433.415 6.495.705 6.204.124 6.247.761
Datorii totale 8.882.519 8.358.536 7.887.407 7.015.229 6.590.570
Număr mediu salariați 3 4 5 3 7

Analiză de risc — insolvență

-2.68
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2016. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4631).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.