Activă Plătitor TVA COVASNA

STUDIO P & L SRL

CUI
22580359
Reg. Comerț
J2007002796085
Înregistrată
17.10.2007
Sediu social JUD. COVASNA, SAT VÂLCELE COM. VÂLCELE, VÂLCELE, NR.719
-8.00
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 17.10.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
77.922 RON
▼ 18% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-14.793 RON
▼ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

033 k65 k98 k131 k163 k2021 · Cifră de afaceri: 45.308 RON2022 · Cifră de afaceri: 101.160 RON2023 · Cifră de afaceri: 163.253 RON2024 · Cifră de afaceri: 95.211 RON2025 · Cifră de afaceri: 77.922 RON2021 · Profit: 13.764 RON2022 · Profit: 28.611 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 4.918 RON2022 · Datorii: 22.577 RON2023 · Datorii: 28.618 RON2024 · Datorii: 26.386 RON2025 · Datorii: 28.508 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STUDIO P & L SRL a avut o cifră de afaceri de 77.922 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 77.922 95.211 163.253 101.160 45.308
Profit net 0 0 0 28.611 13.764
Capitaluri proprii -14.793 -13.715 -4.255 28.851 14.004
Active totale 13.340 12.162 24.056 51.422 18.916
Datorii totale 28.508 26.386 28.618 22.577 4.918
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-8.00
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.