Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

BIDEPA LOGISTICS SRL

CUI
22472896
Reg. Comerț
J40/18017/2007
Înregistrată
27.09.2007
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. MIHĂILENI, NR.22-24, CAMERELE NR. 3, 4 SI 5, ET.1
-10.97
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8010
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 27.09.2007)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
8.459.097 RON
▼ 44% vs 2022
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-2.749.330 RON
▼ 70% vs 2022
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

05,3 mil11 mil16 mil21 mil27 mil2019 · Cifră de afaceri: 23.028.607 RON2020 · Cifră de afaceri: 26.589.507 RON2021 · Cifră de afaceri: 24.915.523 RON2022 · Cifră de afaceri: 15.203.035 RON2023 · Cifră de afaceri: 8.459.097 RON2019 · Profit: 498.565 RON2020 · Profit: 615.480 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2019 · Datorii: 4.749.940 RON2020 · Datorii: 4.943.886 RON2021 · Datorii: 3.776.295 RON2022 · Datorii: 4.250.133 RON2023 · Datorii: 3.677.720 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BIDEPA LOGISTICS SRL a avut o cifră de afaceri de 8.459.097 RON în 2023, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 8.459.097 15.203.035 24.915.523 26.589.507 23.028.607
Profit net 0 0 0 615.480 498.565
Capitaluri proprii -2.749.330 -1.621.060 652.596 1.642.861 1.030.764
Active totale 1.440.662 2.911.762 4.657.560 6.817.304 5.869.284
Datorii totale 3.677.720 4.250.133 3.776.295 4.943.886 4.749.940
Număr mediu salariați 0 0 550 609 551

Analiză de risc — insolvență

-10.97
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8010).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.