Activă Plătitor TVA ALBA

AUTO LINE SRL

CUI
22434434
Reg. Comerț
J2007001188012
Înregistrată
19.09.2007
Sediu social JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, STR. ARNSBERG, NR.18, BL.B 10, SC.1, AP.7
1.41
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4781
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 19.09.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.037.265 RON
▲ 520% vs 2024
Profit net
47.667 RON
Capitaluri proprii
-30.332 RON
▲ 61% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0407 k815 k1,2 mil1,6 mil2,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 143.104 RON2022 · Cifră de afaceri: 91.199 RON2023 · Cifră de afaceri: 389.468 RON2024 · Cifră de afaceri: 328.605 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.037.265 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 47.667 RON2021 · Datorii: 58.686 RON2022 · Datorii: 66.529 RON2023 · Datorii: 90.835 RON2024 · Datorii: 200.313 RON2025 · Datorii: 225.165 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AUTO LINE SRL a avut o cifră de afaceri de 2.037.265 RON în 2025, cu un profit net de 47.667 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.037.265 328.605 389.468 91.199 143.104
Profit net 47.667 0 0 0 0
Capitaluri proprii -30.332 -78.000 -70.821 -64.335 -56.884
Active totale 199.844 122.313 20.014 2.194 1.802
Datorii totale 225.165 200.313 90.835 66.529 58.686
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

1.41
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4781).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.