Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CHRONOS SERV INVEST CONSTRUCT SRL

CUI
22397123
Reg. Comerț
J40/17051/2007
Înregistrată
12.09.2007
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL. VICTORIEI, NR.216, LOT 11, CAMERA NR. 14 SUBSOL SI CAMERA NR. 16 ETAJ 1, cod poștal 10099
-112.18
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6209
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 12.09.2007)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
54.655 RON
▼ 87% vs 2022
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2022
Capitaluri proprii
-761.956 RON
▼ 149% vs 2022
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2022

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0437 k875 k1,3 mil1,7 mil2,2 mil2019 · Cifră de afaceri: 768.192 RON2020 · Cifră de afaceri: 1.235.664 RON2021 · Cifră de afaceri: 349.187 RON2022 · Cifră de afaceri: 421.404 RON2023 · Cifră de afaceri: 54.655 RON2019 · Profit: 18.988 RON2020 · Profit: 25.571 RON2021 · Profit: 7.645 RON2022 · Profit: 10.394 RON2023 · Profit: 0 RON2019 · Datorii: 2.187.486 RON2020 · Datorii: 1.419.147 RON2021 · Datorii: 1.081.272 RON2022 · Datorii: 1.206.186 RON2023 · Datorii: 806.912 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CHRONOS SERV INVEST CONSTRUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 54.655 RON în 2023, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 54.655 421.404 349.187 1.235.664 768.192
Profit net 0 10.394 7.645 25.571 18.988
Capitaluri proprii -761.956 1.554.231 1.543.837 1.536.192 1.511.050
Active totale 44.956 2.760.417 2.625.109 2.955.339 3.687.687
Datorii totale 806.912 1.206.186 1.081.272 1.419.147 2.187.486
Număr mediu salariați 1 2 1 3 6

Analiză de risc — insolvență

-112.18
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6209).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.