Activă Plătitor TVA HUNEDOARA

VICMAR INVEST SRL

CUI
22379925
Reg. Comerț
J20/1282/2007
Înregistrată
10.09.2007
Sediu social JUD. HUNEDOARA, ORŞ. HAŢEG, STR. DR. VALERIU POPOVICI-HAŢEG, NR.18, cod poștal 335500
8.70
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Haţeg
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4683
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 10.09.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
8.488.049 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
491.944 RON
▲ 9% vs 2024
Capitaluri proprii
492.184 RON
▲ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,7 mil3,4 mil5,1 mil6,8 mil8,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.572.856 RON2022 · Cifră de afaceri: 7.360.839 RON2023 · Cifră de afaceri: 8.242.271 RON2024 · Cifră de afaceri: 8.478.426 RON2025 · Cifră de afaceri: 8.488.049 RON2021 · Profit: 214.228 RON2022 · Profit: 400.582 RON2023 · Profit: 506.285 RON2024 · Profit: 452.980 RON2025 · Profit: 491.944 RON2021 · Datorii: 51.740 RON2022 · Datorii: 87.343 RON2023 · Datorii: 155.655 RON2024 · Datorii: 250.754 RON2025 · Datorii: 555.747 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VICMAR INVEST SRL a avut o cifră de afaceri de 8.488.049 RON în 2025, cu un profit net de 491.944 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 8.488.049 8.478.426 8.242.271 7.360.839 3.572.856
Profit net 491.944 452.980 506.285 400.582 214.228
Capitaluri proprii 492.184 453.220 506.525 400.822 639.951
Active totale 1.047.931 703.974 662.180 488.165 691.691
Datorii totale 555.747 250.754 155.655 87.343 51.740
Număr mediu salariați 6 6 6 5 5

Analiză de risc — insolvență

8.70
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4683).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.