Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

AGROMEC ULMENI S.A.

CUI
2236700
Reg. Comerț
J24/891/1991
Înregistrată
29.11.1992
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, SAT ULMENI ORŞ. ULMENI, STR. PETRE DULFU, NR.119, cod poștal 437355
8.69
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Activitate principală (CAEN)
161
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 29.11.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
22.883 RON
▼ 22% vs 2024
Profit net
1.561 RON
▼ 16% vs 2024
Capitaluri proprii
182.756 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

018 k37 k55 k73 k91 k2021 · Cifră de afaceri: 63.891 RON2022 · Cifră de afaceri: 46.776 RON2023 · Cifră de afaceri: 17.630 RON2024 · Cifră de afaceri: 29.277 RON2025 · Cifră de afaceri: 22.883 RON2021 · Profit: 7.999 RON2022 · Profit: 1.486 RON2023 · Profit: 482 RON2024 · Profit: 1.855 RON2025 · Profit: 1.561 RON2021 · Datorii: 90.878 RON2022 · Datorii: 76.854 RON2023 · Datorii: 91.288 RON2024 · Datorii: 79.270 RON2025 · Datorii: 53.952 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AGROMEC ULMENI S.A. a avut o cifră de afaceri de 22.883 RON în 2025, cu un profit net de 1.561 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 22.883 29.277 17.630 46.776 63.891
Profit net 1.561 1.855 482 1.486 7.999
Capitaluri proprii 182.756 181.195 179.340 178.858 177.372
Active totale 236.708 242.877 253.040 238.124 250.662
Datorii totale 53.952 79.270 91.288 76.854 90.878
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

8.69
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 161) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 161).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.