Activă Plătitor TVA BOTOŞANI

TEHNICDESIGN M.C. SRL

CUI
22365504
Reg. Comerț
J07/532/2007
Înregistrată
06.09.2007
Sediu social JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, ALEEA PICTORULUI, NR.3, AP.14, cod poștal 710098
4.60
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4673
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 06.09.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.355.719 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
552.250 RON
▼ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

-2 k269 k541 k812 k1,1 mil1,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.042.480 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.194.201 RON2023 · Cifră de afaceri: -2.396 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.355.719 RON2021 · Profit: 216.913 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 871.502 RON2022 · Datorii: 477.848 RON2023 · Datorii: 248.541 RON2024 · Datorii: 120.985 RON2025 · Datorii: 499.595 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TEHNICDESIGN M.C. SRL a avut o cifră de afaceri de 1.355.719 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.355.719 0 -2.396 1.194.201 1.042.480
Profit net 0 0 0 0 216.913
Capitaluri proprii 552.250 605.751 686.557 809.137 916.643
Active totale 1.051.845 722.287 930.649 1.282.536 1.783.696
Datorii totale 499.595 120.985 248.541 477.848 871.502
Număr mediu salariați 1 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

4.60
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4673).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.