Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

NETWORK SYSTEMS SOLUTIONS SRL

CUI
22288550
Reg. Comerț
J13/2796/2007
Înregistrată
20.08.2007
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. 1 MAI, NR.3, BL.H10, SC.C, ET.7, AP.102, cod poștal 900123
1.93
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 20.08.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.286.723 RON
▼ 20% vs 2024
Profit net
363.576 RON
▲ 185% vs 2024
Capitaluri proprii
429.091 RON
▲ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▼ 14% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0826 k1,7 mil2,5 mil3,3 mil4,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.179.711 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.084.724 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.248.675 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.130.729 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.286.723 RON2021 · Profit: 104.651 RON2022 · Profit: 171.897 RON2023 · Profit: 146.483 RON2024 · Profit: 127.431 RON2025 · Profit: 363.576 RON2021 · Datorii: 2.805.660 RON2022 · Datorii: 2.447.424 RON2023 · Datorii: 2.580.519 RON2024 · Datorii: 3.491.289 RON2025 · Datorii: 3.172.752 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NETWORK SYSTEMS SOLUTIONS SRL a avut o cifră de afaceri de 3.286.723 RON în 2025, cu un profit net de 363.576 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.286.723 4.130.729 3.248.675 3.084.724 3.179.711
Profit net 363.576 127.431 146.483 171.897 104.651
Capitaluri proprii 429.091 395.033 436.507 291.898 679.554
Active totale 3.601.843 3.886.322 3.017.026 2.739.322 3.485.214
Datorii totale 3.172.752 3.491.289 2.580.519 2.447.424 2.805.660
Număr mediu salariați 6 7 7 7 8

Analiză de risc — insolvență

1.93
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.