Activă Plătitor TVA HUNEDOARA

CHINESE BEST SRL

CUI
22246937
Reg. Comerț
J2008000525208
Înregistrată
10.08.2007
Sediu social JUD. HUNEDOARA, MUN. PETROŞANI, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.2
2.83
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Petroşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4778
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 10.08.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.169.591 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
65.671 RON
▼ 53% vs 2024
Capitaluri proprii
403.422 RON
▲ 19% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0234 k468 k702 k936 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 662.405 RON2022 · Cifră de afaceri: 733.571 RON2023 · Cifră de afaceri: 894.466 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.144.113 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.169.591 RON2021 · Profit: 7.411 RON2022 · Profit: 9.261 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 138.633 RON2025 · Profit: 65.671 RON2021 · Datorii: 602.504 RON2022 · Datorii: 661.689 RON2023 · Datorii: 817.002 RON2024 · Datorii: 932.348 RON2025 · Datorii: 973.890 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CHINESE BEST SRL a avut o cifră de afaceri de 1.169.591 RON în 2025, cu un profit net de 65.671 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.169.591 1.144.113 894.466 733.571 662.405
Profit net 65.671 138.633 0 9.261 7.411
Capitaluri proprii 403.422 337.751 179.701 218.337 209.076
Active totale 1.377.312 1.270.099 992.582 865.147 788.186
Datorii totale 973.890 932.348 817.002 661.689 602.504
Număr mediu salariați 6 6 6 5 6

Analiză de risc — insolvență

2.83
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4778).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.