Activă Plătitor TVA MUREŞ

MUZO CONS SRL

CUI
22224394
Reg. Comerț
J2007001412269
Înregistrată
07.08.2007
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. 8 MARTIE, NR.85
7.79
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4752
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 07.08.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.307.040 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
23.945 RON
Capitaluri proprii
557.174 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0261 k523 k784 k1,0 mil1,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 941.368 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.130.277 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.279.389 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.257.506 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.307.040 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 144.443 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 23.945 RON2021 · Datorii: 913.761 RON2022 · Datorii: 621.366 RON2023 · Datorii: 601.583 RON2024 · Datorii: 168.583 RON2025 · Datorii: 213.035 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MUZO CONS SRL a avut o cifră de afaceri de 1.307.040 RON în 2025, cu un profit net de 23.945 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.307.040 1.257.506 1.279.389 1.130.277 941.368
Profit net 23.945 0 0 144.443 0
Capitaluri proprii 557.174 559.229 445.464 758.403 417.630
Active totale 766.557 723.389 1.046.442 1.379.769 1.324.474
Datorii totale 213.035 168.583 601.583 621.366 913.761
Număr mediu salariați 2 2 2 2 3

Analiză de risc — insolvență

7.79
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4752).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.