Activă NEAMŢ

MEDIAL PREST S.R.L.

CUI
22205937
Reg. Comerț
J27/1034/2007
Înregistrată
02.08.2007
Sediu social JUD. NEAMŢ, SAT IZVOARE COM. DUMBRAVA ROŞIE, NR.412 B, cod poștal 617019
-72.04
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4521
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 02.08.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
110 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-41.911 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

014 k29 k43 k58 k72 k2021 · Cifră de afaceri: 50.196 RON2022 · Cifră de afaceri: 39.461 RON2023 · Cifră de afaceri: 35.850 RON2024 · Cifră de afaceri: 72.035 RON2025 · Cifră de afaceri: 110 RON2021 · Profit: 8.007 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 19.665 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 15.189 RON2022 · Datorii: 34.929 RON2023 · Datorii: 65.597 RON2024 · Datorii: 55.780 RON2025 · Datorii: 45.779 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MEDIAL PREST S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 110 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 110 72.035 35.850 39.461 50.196
Profit net 0 19.665 0 0 8.007
Capitaluri proprii -41.911 -41.678 -61.343 -33.529 -12.054
Active totale 3.868 14.102 4.254 1.400 3.135
Datorii totale 45.779 55.780 65.597 34.929 15.189
Număr mediu salariați 0 1 1 2 1

Analiză de risc — insolvență

-72.04
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4521).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.